NOLTE_.kitchenaid

Lieliski jaunumi! Pirmie Baltijā! Pie mums NOLTE Rīga salonā ir iespēja iegādāties KitchenAid iebūvējamo virtuves tehniku.

KitchenAid – virtuves iebūvējamās tehnikas un mazās sadzīves tehnikas amerikāņu brends bāzējas Whirlpool koncerna paspārnē. Vārda vistiešākajā nozīmē KitchenAid ir virtuves palīgs, kas pilnībā attaisno savu nosaukumu. Kvalitāte un uzticamība – galvenās KitchenAid tehnikas priekšrocības.

Jau vairāk kā 90 gadus amerikāņu ražotājs piedāvā visdažādāko sadzīves tehniku: sākot no ledusskapjiem un cepeškrāsnīm līdz par blenderiem un tosteriem. Amerikāņu pazīstamais brends savu darbību sāka 1919. gadā uz uzņēmuma Hobart Corporation bāzes, atpazīstamību iegūstot ar vienreizējo stacionāro mikseri, pirmais modelis ar H-5 nosaukumu. 20.gs. trīsdesmitajos gados dizainers Egmonts Arensons šo mikseri uzlaboja, nomainot nosaukumu modelis K. Kopš tā laika stacionārais mikseris ir kļuvis par sava veida uzņēmuma vizītkarti un daudz nav mainījies, saglabājot funkcionalitāti un dizainu, tā vietā ir iespējamas vairākas korpusa krāsas (20), viegli pieskaņojoties jebkuram interjeram.

kitchenaid_nolte_ (3) kitchenaid_nolte_ (4) kitchenaid_nolte_ (5)

Sākot ar 1949. gadu uzņēmums paplašina savu produkciju un sāk ražot trauku mazgājamās mašīnas.

1985. gadā KitchenAid iegūst tehnikas ražotāju Chambers Company un iekļauj savā sortimentā šī ražotāja plītis.

1997. gadā Sanfrancisko Mūsdienīgās Mākslas muzejs nodēvē nu jau slaveno KitchenAid stacionāro mikseri par amerikāņu dizaina ikonu.

kitchenaid_nolte_ (1) kitchenaid_nolte_ (6) kitchenaid_nolte_ (7)

KitchenAid iekaro aizvien jaunus tirgus, un piedāvā aizvien jaunas tehnikas ierīces un uzlabojumus jau esošajai produkcijai. Šis uzņēmums jau vairākus gadu desmitus ir ASV uzticamības un lieliska ražotāja standarts, un KitchenAid ražotne nemainīgi turpina darboties un attīstīties, kas ir pats galvenais.

Pateicoties augsvērtīgam nerūsējošā tērauda materiālam ar emaljas vai hroma pārklājumu, KitchenAid tehniku izmanto arī profesionāļi. Jebkuras KitchenAid tehnikas darbības laikā samazinātais trokšņa līmenis ir uzskatāms par lielu priekšrocību šim ražotājam. Atbilstība augstas energoefektivitātes patēriņa standariem, amerikāņu tehnika patīkami pārsteigs lietotāju.

kitchenaid_nolte kitchenaid_nolte_ (8) kitchenaid_nolte_ (10)

Gaidīsim ciemos, lai variet iepazīties ar ekspozīciju un KitchenAid sortimentu.