Living Kitchen 2017 - Küche 05

Šā gada no 16. Līdz 22. janvārim Vācu virtuvju ražotajs Nolte Kuechen piedalījās ar 12 ekspozīcijas virtuvēm ikgadējajā mēbeļu izstādē LivingKitchen, kura norisinājās IMM COLOGNE 2017 ietvaros Ķelnē.

2016. gads Nolte Kuechen pavadīts ļoti veiksmīgi. Ražotne sāka izmantot jaunus materiālus un tehnoloģijas, ieviesa apgrozībā jaunus moduļus, paplašināja krāsu gammu. Tirgus atzinīgi novērtējis Nolte Kuechen un 250 000 virtuves gadā tam ir pierādījums. Salīdzinājumā ar 2015. gadu kopējais pieaugums ir 8%, pie tam eksports palielinājies par 12%.

Ar šādu pārliecību Nolte Kuechen bija pilnībā sagatavojusies izstādei LivingKitchen. 700 m2 lielajā stendā bija prezentētas populārakās virtuvju kolekcijas no dabīgiem materiāliem un to analogi no ekonomiskākiem materiāliem, kā arī 2017. gada jaunumi un nolte neo jaunais koncepts. Bez iepriekš minētā Nolte Kuechen stendā notika Sony Mobile jaunā portatīvā projektora ekskluzīva prezentācija priekš virtuves zonas.

Jebkurai gaumei

Nolte Kuechen stends pievilināja ar savu daudzveidību: bija iespējams atrast ekspozīcijas no dažādiem materiāliem, dažādās formās un toņos, dažādos stilos un galvenokārt dažādi budžeta varianti.

Ķelnes izstādē Nolte Kuechen demonstēja ne tikai jau zināmas virtuvju fasādes, bet arī prezentēja vienu no dabīgo materiālu 2017. gada jaunumiem – virtuvi PORTLAND. Izmantojot īpašu tehnoloģiju un pārklajot fasādi ar cemneta slāni, katrs PORTLAND modelis ir unikāls. Vēl viens pārsteidzošs jaunais dekors ir no kolekcijas STONE, kas pilnībā imitē betona pārklājumu. Vēl pie tam izstādes viesi varēja iepazīties ar jaunākajām izstādes inovācijām pie modeļa NAPPA, kura dekors gan faktūras, gan sajūtu ziņā neatpaliek no dabīgas ādas parklājuma.

Living Kitchen 2017 - Küche 08 Living Kitchen 2017 - Küche 04 NOLTE vācu virtuves

Tur, kur pulsē dzīve

Arvien biežāk un biežāk virtuves zona kļūst arī par dzīvojamo telpu, un darba zona vizuāli paliek tikai kā fons. Nolte Kuechen risinājumi pilnībā attaisno šo tendenci, ar inovatīvām idejām apvienojot funkcionālo un komfortu. Tas attiecas uz vienreizējo keramikas galda virsmu, ko Nolte Kuechen pievienoja savam sortimentam, sākot ar izstādi LivingKitchen. Pateicoties neredzamajam indukcijas plīts virsmas panelim, šī ēstgatavošanas virsma nav redzama. Vēl lielāku rosību un dzīvību virtuvē rada jaunais portatīvais projektors Xperia, ko Sony Mobile prezentēja Nolte Kuechen stenda ietvaros. Šī unikālā ierīce, balstīta uz OC Android operētājsistēmu, ir mazs projektors, kurš pārvērš galda virsmu, sienu vai kādu citu plakni par skārienjūtīgu ekrānu.

Nolte inducion hob Sony Nolte virtuve Sony Nolte virtuve

Lai virtuvei būtu vēlamā dzīvojamā platība, svarīgi jau projekta sākuma pārskatīt uzglabāšanas telpu. Nolte Kuechen rūpējas par ergonomiku un, sākot no 2017. gada, ražotne piedāvā jaunu atvilktņu sistēmu, kura ļauj plānot telpu jebkuriem apjomiem. Pie tam visi Nolte Kuechen moduļi sastāv no soļa 15 cm, kas nodrošina viegli un uzskatami kombinēt elementus nepieciešamajā konfigurācijā.

Tā arī 2017. gadā turpinās attīstīties sistēma MatrixArt900 – bāzes moduļi ar augstumu 90 cm. Salīdzinājumā ar standarta konfigurāciju, izmantojot šo sistēmu, uzglabāšanas apjoms pieaug par 20%. Tagad šie bāzes moduļi pieejami arī ar „bezrokturu” sistēmu.

Izstādē bija prezentēti „bezrokturu” sistemas modeļi jaunajos toņos – kvarca pelēks un melns.

Nolte kitchen stone Nolte drawers Nolte handless kitchen

Nenovērst acis

Dzīvojamā zona viennozīmīgi atšķiras ar savu raksturu un objektu izvietojumu. Starp Nolte Kuechen kolekcijām ir sastopama arī ļoti spilgta un orģināla līnija ar savu raksturu – nolte neo. Sala ar spoguļveida fasādēm un 3D apdrukas ir nepārprotams piemērs, kā efektīvi plānot virtuves telpu.

Visas trīs nolte neo kolekcijas bāzējas uz moduļveida sistēmu, kas ir par pamatu jau gataviem risinājumiem, kā arī ir iespēja viegli kombinēt kopā ar Nolte Kuechen standarta kolekcijām. Jāatgādina, ka nolte neo ir virtuve SALON ar spoguļa fasādēm un 3D apdrukām, virtuve LOFT, kura ar grafiti imitācijām atspoguļo urbāno pilsētas dzīvesveidu, un virtuve CHALET, kura piesātināta ar koka Mocha Oak siltajiem toņiem un izteiksmīgi izskatās kamīna liesmu fonā. Jau labi zināmie moduļi nedaudz mainījuši konfigurāciju un kombinācijā ar citu kolekciju fasādēm izskatās lieliski.

Living Kitchen 2017 - Küche 10 nolte neo chalet nolte neo salon

Tādā veidā Nolte Kuechen piedāvā klientiem neierobežotas iespējas izpausties un īstenot vēlmes. Un pats galvenais Nolte Kuechen, lai klients nepārmaksātu par kvalitāti un realizē savus sapņus, iekļaujoties paredzētajā budžetā.