towers2

2015. gads Z – Towers apartamentos iesākās ar jaunu posmu: tika pabeigta unikāla interjera izstrāde un NOLTE virtuvju montāža. Latvijā vēl nebijis nekustamo īpašumu projekts pilnībā atbilst galvaspilsētas dzīves filozofijai. Katrs dzīvoklis veidots kā neatkārtojama, induviduāla mizanscēna, kurā klients pats var būt galvenais varonis un izrādes noteicējs.

Atzīsimies sev, ka mūsu dzīve ir ievērojami mainījusies. Mūsdienu ritms ļauj viegli mainīt pilsētu, valsti, klimatu un apkārtējo vidi adoptēt sev, savukārt mūsdienīgs interjers ļauj ērtāk pielāgoties nepārtraukti mainīgajai realitātei, apvienojot tehnoloģiskos risinājumus un estētisko baudījumu. Tomēr mainīgajā un steidzīgajā dzīves ritmā vēljoprojām lielu un nozīmīgu lomu mājoklī „spēlē” virtuve. Tas nav tikai mēbeļu komplekts, bet gan „mājas pavards un dvēsele”. Tieši tālab virtuvju izstrādei tika pieaicināts ietekmīgākais Vācu virtuves ražotājs NOLTE, kuram ir ilggadēja pieredze un daudzveidīgas tehnoloģiskās iespējas.

Šis projekts spilgti iezīmē NOLTE filozifiju, kuru raksturo profesionāli izvēlēta kvalitatīvu materiālu un inovatīvu tehnoloģiju kombinācija. Un vēl īpašs vieglums, kas izstaro komfortu un iekšēju mieru. Lieli nopelni un pateicība pienākas dizaineru komandai galvenā Z – Towers arhitekta Anda Sīļa vadībā par spēju izstrādāt un realizēt unikālus apartamentus. Tie ir absolūti ekskluzīvi un neatkārtojami, katrs ar savu īpašo stilu, krāsu gammu, dažādiem kolekcijas materiāliem, kā arī zonējumu un kopējo noskaņu.

2015 02 09 (ZT5001) (6) 2015 02 09 (ZT5002) (9) 2015 02 09 ZT5002 (2)

Ģimenēm ar bērniem būs piemēroti apartamenti ar plašu virtuvi „smatainos”, taustei patīkamos toņos un mājīgām koka tekstūrām, un vienlaikus ar augstas izturības akmens virsmām.

Māksliniecisks pāris izvēlēsies noslēgtu virtuvi, kurai fasādes ir ar matētas lakas pārklājumu (šīs sezonas tendence) un stikla sienas paneļiem ar ērtām un stilīgām rozetēm, kur atrodami arī USB porti.

Dzīvespriecīgi un sabiedriski klienti priekšroku dos virtuvei ar salas tipa izvietojumu. Centrs visam interjeram ir salas darba virsma, pie kuras kā ērti piesēst un baudīt maltīti, tā veidot sirsnīgas sarunas, tā arī radošā atmosfērā pasniegt kulinārijas šovus klātesošajiem.

Progresīviem un mūsdienīgiemi jauniešiem piestāvēs „hipsteru” stilā ieturēta virtuve „Matrix Art” ar stikla fasādēm un unikāli plānu stikla galda virsmu, ar BLANCO izlietni pēc jaunākajām tehnoloģijām, ar masīvkoka plauktiem un LED apgaismojumu.

Aristokrātiskā spožuma cienītāji novērtēs sniegbaltu virtuvi savienojumā ar karaliski tumšu koka tekstūras grīdu.

Savukārt klasisku vērtību piekritējiem mēs esam sagatavojuši piemērotu toņu un materiālu kombināciju – metāliski elemneti, glancētas fasādes grafītkrāsā apvienojumā ar savdabīgu un ultra plānu darba virsmu.

2015 02 09 ZT5007 (3) 2015 02 09 ZT5007 (2) 2015 02 09 ZT5007 (1)

Iebūvējamā virtuves tehnika SIEMENS un unikālā plīts virsma BORA (tvaika nosūcējs ir iestrādāts tieši plīts virsmā) ļauj estētisko baudījumu pārvērst absolūti funkcionālā un augstākajām tehnikskajām prasībām atbilstošā mājsaimniecībā tik nepieciešamajā darba zonā.

Pilnvērtīgi īstenot tik atškirīgas un komplicētas autora idejas, var tikai tāds ražošanas gigants kā NOLTE, kas izmanto plašu tehnoloģisko iespēju klāstu, kā rezultātā ik dienu savu ceļu pie klienta sāk vairāk nekā 700 virtuves, no kurām katra tiek izpildīta pēc augstākajām Vācu kvalitātes prasībām (5 gadu garantija). Tajā pašā laikā ražotājam NOLTE ir nozīmīgi, lai katra virtuve būtu pilnīgi unikāla, veidota pēc individuāla dizaina, ļaujot pasūtītājiem un dizaineriem/projektētājiem izmantot bezgalīgas savu ideju realizācijas iespējas mūsdienīgā dizainā.

Un par spīti visam nekas, neviens un nekad Jums atkal un atkal netraucēs izbaudīt ekskluzīvo Z – Towers interjeru mūsu senās, bet vienmēr kustībā esošās pilsētas Rīgas fonā.

2015 02 09 ZT5003 (3) 2015 02 09 ZT5003 (2) 2015 02 09 ZT5009 (2)