Projektēšana

Aizpildi pieteikumu un saņem iepazīšanās projektu!

Pirms aizpildi pieteikumu, padomā:

  • Vēlamais stils un krāsa;
  • Paredzamās tehnikas vienības;
  • Telpas izmēri.

Mūsu komanda sazināsies ar Jums un izstrādās iepazīšanās projektu:

  • Konsultācija;
  • Vizuālizācija;
  • Cenu piedāvājums.

 

Ko nepieciešams zināt pirms virtuves mēbeļu izvēles un pasūtīšanas?

Dizains

Virtuve tā ir ergonomika, praktiskums un komforts. No vienas puses visam jābūt funkcionālam, ērtam un higiēniskam, no otras puses mājīgam un estētiski pievilcīgam. Pirms došanās uz salonu, nepieciešams definēt virtuves iekārtas vēlamo stilu, tas ir, modernisms, klasika, minimālisms, eklektika utt. Lēmums var tikt pieņemts, pamatojoties uz kopējo mājas interjeru vai neatkarīgi no tā. Attiecībā par krāsām, darbojas tādi pat nosacījumi, kā ar stilu.

Tehnikas vienības un virtuves piederumi

Plānojot virtuves mēbeles, jāpadomā ne tikai vizuālais un tehniskās iespējas, bet arī virtuves tehnikas izvietojumu un nepieciešamo vietu trauku un iekārtu glabāšanai. Lai saprastu, cik daudz skapju, plauktu un atvilktņu vajadzīgs, jāņem vērā:

Telpa un dzīvesveids

Virtuves iekārtas plānojums var būt vairāku veidu: L veida, salas tipa, P veida utt. Pareizākais plānojums atkarīgs no telpas platības, konfigurācijas un no tā, kā tiks izmanta virtuves iekārta, piemēram, daudz gatavos ēst vai nē, ietvert ēdamzonu vai tā būs atsevišķi un citi nosacījumi, kuri katram cilvēkam ir induviduāli.

Serviss

Pamatojoties uz potenciālā virtuves pasūtītāja pārdomāto un sniegto informāciju, NOLTE komanda izstrādā virtuves projektu, nodrošinot ne tikai tehniskos risinājumus, bet arī piedāvā harmonisku un atbilstošu dizainu gan materiālos, gan krāsās. Pirms pasūtījuma noformēšanas, NOLTE komanda veic objekta apskati un nepieciešamos mērījumus, ņemot vērā telpas visas īpatnības, tas ir, logu un durvju ailes, izvirzījumus, ventilācijas šahtas, ūdens un elektroinstalācijas komunikācijas un daudzas citas nianses, ko bieži vien pasutītājs nemaz nav pamanījis. NOLTE komanda piedāvā pilna cikla servisu, kas ietver projekta izstrādi (gan dizaina daļu, gan tehnisko daļu ar nepieciešamajām instalācijas shēmām), virtuves mēbeles ražošanu un virtuves montāžu.