Hausmesse 2017

Jauna NOLTE virtuves studija

Jauns gads, jaunas iespējas un jaunas virsotnes.. NOLTE aug un attīstās!

Ar prieku un gandarījumu paziņojam, ka savam pulkam esam piecvienojuši otru virtuves salonu. Ir atvērusies jauna NOLTE virtuves studija.

Read more »

Virtuves iekarta

NOLTE virtuves BALTIC FURNITURE 2018

NOLTE Rīga kolektīvs tikko ir atgriezies no NOLTE mājas izstādes Vācijā, kur tika prezentēti vairāk kā 40 (!!!) jauni virtuves paraugi, pamatojoties uz izcili novatoriskiem dizainiem un jaunākajām tehnoloģijām. Izstādē iepazināmies ar lieliskiem jaunumiem un 5.-7. oktobrim esam gatavi prezentēt pasmāju Starptautiskā mēbeļu, interjera un apgaismojuma izstāde BALTIC FURNITURE 2018.

Read more »

Flair - Schwarz / Ferro Cortenstahl

Real life. Real innovations.

Virtuve – tā ir dzīve. Vieta, kur iespēja izbaudīt ēdienu un tā pagatavošanas procesu, vieta, kura ap sevi sapulcina cilvēkus ar visdažādākajiem viedokļiem, paradumiem un dzīves stiliem. Labi izveidota virtuve ir silta, mājīga un komfortabla. Šādā virtuvē svarīgi lēmumi pie rīta kafijas tases tiek pieņemti daudz vieglāk, un šķietami nopietnas problēmas tiek atstātas otrajā plānā.

NOLTE Küechen ikkgadējā mājas izstāde Vācijas pilsētā Lohnē tika aizvadīta no 16. līdz 22. septembrim un tā nevienu neatstāja vienaldzīgu, paplašinot apziņu un virzoties uz iespējami neiespējamo. Reālā dzīve, kad var sev atļaut pat vairāk kā VISU! Melnā krāsa vairs nav tumša, metāls – smags, akmens – auksts un koks – tik pierasts. Stereotipu vairāk nav, jebkuri ierobežojumi likvidēti…

Read more »

NOLTE_projektesana

NOLTE virtuves projektēšana

Ko nepieciešams zināt pirms virtuves mēbeļu izvēles un pasūtīšanas?

Vispirms jāapdomā:

  • Vēlamais stils un krāsa;
  • Paredzamās tehnikas vienības;
  • Telpas izmēri.

Mūsu komanda izstrādās iepazīšanās projektu:

  • Konsultācija;
  • Vizuālizācija;
  • Cenu piedāvājums.

Read more »

Living Kitchen 2017 - Küche 03

Izbaudi dzīvi piemērotā telpā!

NOLTE induviduāla pieeja un optimāli izmantota telpa
Vienalga cik maza vai liela telpa paredzēta virtuvei. Pats svarīgākais ir izvēlēties pareizo konfigurāciju: no vienkārša izkārtojuma līnijā līdz L vai U veida formai un no kompaktas virtuves līdz plašai kopā ar ēdamzonu.

Read more »

NOLTE_.kitchenaid

KitchenAid tagad arī Latvijā

Lieliski jaunumi! Pirmie Baltijā! Pie mums NOLTE Rīga salonā ir iespēja iegādāties KitchenAid iebūvējamo virtuves tehniku.

KitchenAid – virtuves iebūvējamās tehnikas un mazās sadzīves tehnikas amerikāņu brends bāzējas Whirlpool koncerna paspārnē. Vārda vistiešākajā nozīmē KitchenAid ir virtuves palīgs, kas pilnībā attaisno savu nosaukumu. Kvalitāte un uzticamība – galvenās KitchenAid tehnikas priekšrocības.

Read more »

Living Kitchen 2017 - Küche 05

Nolte Kuechen izstādē LivingKitchen 2017

Šā gada no 16. Līdz 22. janvārim Vācu virtuvju ražotajs Nolte Kuechen piedalījās ar 12 ekspozīcijas virtuvēm ikgadējajā mēbeļu izstādē LivingKitchen, kura norisinājās IMM COLOGNE 2017 ietvaros Ķelnē.

2016. gads Nolte Kuechen pavadīts ļoti veiksmīgi. Ražotne sāka izmantot jaunus materiālus un tehnoloģijas, ieviesa apgrozībā jaunus moduļus, paplašināja krāsu gammu. Tirgus atzinīgi novērtējis Nolte Kuechen un 250 000 virtuves gadā tam ir pierādījums. Salīdzinājumā ar 2015. gadu kopējais pieaugums ir 8%, pie tam eksports palielinājies par 12%.

Ar šādu pārliecību Nolte Kuechen bija pilnībā sagatavojusies izstādei LivingKitchen. 700 m2 lielajā stendā bija prezentētas populārakās virtuvju kolekcijas no dabīgiem materiāliem un to analogi no ekonomiskākiem materiāliem, kā arī 2017. gada jaunumi un nolte neo jaunais koncepts. Bez iepriekš minētā Nolte Kuechen stendā notika Sony Mobile jaunā portatīvā projektora ekskluzīva prezentācija priekš virtuves zonas.

Read more »

NOLTE Немецкий бетон кухня

NOLTE Rīga kopā ar NOBLE WINE

NOLTE Rīga pirmsvētku pasākums jauno virtuvju kolekciju un vīna degustācija kopā ar vīna galeriju Noble Wine.
Vakara programmā baudījām četru reģionu vīnus, kuru izgatavošanā izmantotas gan Eko un Biodynamic, gan klasiskās tehnoloģijas, un, gaidot svētkus, ļāvāmies siltām un aromātiskām sarunām.
Daudz pārsteigumu un jaunu iespaidu Private Sommelier pavadībā.

Read more »

NOLTE Vācu betona virtuve

Redzi. Pieskaries. Sajūti. NOLTE 2017

Redzi. Pieskaries. Sajūti. Pieredze – tās ir NOLTE virtuves.

Jaunajā sezonā tiek prezentēta nedaudz atšķirīga uztvere par virtuves telpu. NOLTE priecē ar jauniem toņiem, faktūrām un tehnoloģijām. Matēts melnais un karaliski zilais padara telpu īpaši greznu. Pie tam šos toņus kombinējot ar metāla, koka vai akmens elementiem var radīt pārsteidzoši komfortablu un mājīgu interjeru. Izmantojot jaunās gan betona imitācijas, gan dabīga betona tekstūras fasādes, virtuve kļūst pašpietiekama, dinamiska un piemērota mūsdienīgam cilvēkam.

Read more »

NOLTE

Salone del Milano

NOLTE Rīga kolektīvs tikko ir atgriezies no Salone del Mobile 2016 dizaina izstādes, kura šogad svin 55. jubileju.
Pasaule ir noilgojusies pēc kaut kā jauna un radoša, par to mēs pārliecinājāmies izstādē.

Read more »

NOLTE kitchen Latvia

NOLTE Rīga jaunā ekspozīcija

Pusgada laikā NOLTE Rīgā ir nomainījis salona ekspozīciju. Mūsu salonā Jūs gaida jaunas un skaistas virtuves!

Mūsu salona jaunais dārgums! Fasādes MDF ar lakas pārklājumu Alpha Lack un Jaunums 2016 koka fasādes LEGNO. Galda virsma lamināts ar plastikāta pārklājumu kombinācijā ar kvarcu.

Read more »

NOLTE vācu viruves

Jaunākās tendences no NOLTE ražotnes Vācijā

NOLTE Rīga kolektīvs tikko ir atgriezies no NOLTE mājas izstādes Vācijā, kur tika prezentēti vairāk kā 40 (!!!) jauni virtuves paraugi, pamatojoties uz izcili novatoriskiem dizainiem un jaunākajām tehnoloģijām. Izstādē iepazināmies ar lieliskiem jaunumiem, kuri iepriecinās mūsu klientus Latvijā.

Hausmesse 2015   Hausmesse 2015   Hausmesse 2015

Read more »

Nova Lack 73T - Tiefblau Hochglanz / Legno 59T - Eiche Trüffel

NOLTE jaunais koncepts 2016

Kā jau katru gadu septembrī mūsu komanda dodas uz NOLTE rūpnīcu Vācijā, lai iepazītos ar nākamā gada NOLTE jaunumiem. Jauni materiāli, jauni moduļi, jauni dizaini..  Ar sajūsmu piedāvājam nelielu ieskatu!

Artwood 22W - Wildeiche rustikal / Lux 361 - Weiß Hochglanz   Artwood 22W - Wildeiche rustikal / Lux 361 - Weiß Hochglanz   Linea 975 - Papyrusgrau softmatt

Read more »

Informations- und Ausstellungszentrum

Laipni aicināti NOLTE virtuves pasaules sirdī!

Piedāvājam svaigu video tikko no Vācijas NOLTE ražotnes, kā top virtuves.

Kā arī neaizmirsīsim dažus svarīgus faktus:

  • NOLTE virtuves ir dibinātas 1958. gadā un pašlaik uzņēmums ir viens no lielākajiem virtuvju ražotājiem Vācijā.
  • NOLTE virtuves savu produkciju eksportē vairāk nekā uz 50 valstīm visā pasaulē.
  • NOLTE virtuves ražotne Lohnē aizņem vairāk nekā 85000 m2, un katru dienu savu ceļu pie klienta sāk aptuveni 750 virtuves.
  • NOLTE virtuves nodrošina 1100 darbavietas un lepojas ar augstas kvalifikācijas speciālistiem, kuri uzņēmumā strādā jau daudzus gadus.

 

NOLTEhome Rīga ir tikai neliela daļa no visas lielās NOLTE sirds!

Nature 566 - Eiche Tabak / Soft Lack 76W - Weiß softmatt

NOLTE kopā ar Latvijas TOP treneri MIKU EMBREKTU

Esi vesels kopā ar NOLTE!
Katru svētdienu plkst. 11:00 LNT raidījuma „Veiksmīgs uzņēmējs” ietvaros fiziskās sagatavotības treneris Mikus Embrekts gatavo veselīgas brokastis komfortablā virtuves studijā NOLTE.
Tiekamies katru svētdienu LNT plkst. 11:00!

Piedāvājam ieskatu dažos raidījuma sižetos!

Read more »

f64_palidzesim_pusdienas_150401_071

Глеб Старовойт устроил мастеркласс: “Как выжить в большом городе?”

Необычное мероприятие прошло накануне пасхи в рижском салоне NOLTE virtuves  на Цесу 31.

Владельцы салона  и идейный вдохновитель проекта, 16-летний Глеб Старовойт, устроили мастеркласс для подростков : «Как выжить в большом городе?»

Как  при постоянном  для подростков и молодых людей дефиците времени и денег, приготовить себе вкусный, полезный, полноценный ужин и, банально,не «умереть с голоду»,получить достаточное колличество каллорий для активной жизни и роста и не испортить свое здоровье фастфудом и едой в «сухомятку»?

Read more »

f64_palidzesim_pusdienas_150401_001

Kā dzīvot lielā pilsētā?

Labdarības akcijas „Kā dzīvot lielā pilsētā” ietvaros kopā ar Palidzesim.lv un jauniešiem no sociālajam riskam pakļautajām grupām mācījāmies gatavot ukraiņu boršķu, salātu miksli un augļu koteiļus. Savukārt NOTE Rīga vadītāja Alla palīdzēja uzzināt daudzas jaunas nianses pilnvērtīga uztura sagatavošanā. Paldies idejas autoram Gļebs Starotoits!
Foto : Gints Ivuškāns, F64

Read more »

?????????????????????

LNT raidījums NOLTE salonā

Esi vesels kopā ar NOLTE!

Katru svētdienu plkst. 11:00 LNT raidījuma „Veiksmīgs uzņēmējs” ietvaros gatavojam veselīgas brokastis komfortablā virtuves studijā NOLTE.
Tiekamies katru svētdienu LNT plkst. 11:00!

Read more »

towers2

NOLTE virtuves Z-Towers apartamentos

2015. gads Z – Towers apartamentos iesākās ar jaunu posmu: tika pabeigta unikāla interjera izstrāde un NOLTE virtuvju montāža. Latvijā vēl nebijis nekustamo īpašumu projekts pilnībā atbilst galvaspilsētas dzīves filozofijai. Katrs dzīvoklis veidots kā neatkārtojama, induviduāla mizanscēna, kurā klients pats var būt galvenais varonis un izrādes noteicējs.

Atzīsimies sev, ka mūsu dzīve ir ievērojami mainījusies. Mūsdienu ritms ļauj viegli mainīt pilsētu, valsti, klimatu un apkārtējo vidi adoptēt sev, savukārt mūsdienīgs interjers ļauj ērtāk pielāgoties nepārtraukti mainīgajai realitātei, apvienojot tehnoloģiskos risinājumus un estētisko baudījumu. Tomēr mainīgajā un steidzīgajā dzīves ritmā vēljoprojām lielu un nozīmīgu lomu mājoklī „spēlē” virtuve. Tas nav tikai mēbeļu komplekts, bet gan „mājas pavards un dvēsele”. Tieši tālab virtuvju izstrādei tika pieaicināts ietekmīgākais Vācu virtuves ražotājs NOLTE, kuram ir ilggadēja pieredze un daudzveidīgas tehnoloģiskās iespējas.

Read more »