Flair - Schwarz / Ferro Cortenstahl

Virtuve – tā ir dzīve. Vieta, kur iespēja izbaudīt ēdienu un tā pagatavošanas procesu, vieta, kura ap sevi sapulcina cilvēkus ar visdažādākajiem viedokļiem, paradumiem un dzīves stiliem. Labi izveidota virtuve ir silta, mājīga un komfortabla. Šādā virtuvē svarīgi lēmumi pie rīta kafijas tases tiek pieņemti daudz vieglāk, un šķietami nopietnas problēmas tiek atstātas otrajā plānā.

NOLTE Küechen ikkgadējā mājas izstāde Vācijas pilsētā Lohnē tika aizvadīta no 16. līdz 22. septembrim un tā nevienu neatstāja vienaldzīgu, paplašinot apziņu un virzoties uz iespējami neiespējamo. Reālā dzīve, kad var sev atļaut pat vairāk kā VISU! Melnā krāsa vairs nav tumša, metāls – smags, akmens – auksts un koks – tik pierasts. Stereotipu vairāk nav, jebkuri ierobežojumi likvidēti…

NOLTE Küechen mājas izstāde vienmēr ir atklājums. Šajā gadā ar moto “Dzīve virtuvē. Īstā dzīve.” vairāku tūkstošu kvadrātmetru ekspozīcija pārsteidza jebkuras no visas pasaules dīleru, dizaineru un dzīves stila vērotāju ekspektācijas un ar plašu vērienu atklāja plašo sortimenta daudzveidību un elastību. Ikkatram izstādes apmeklētājam radās iedvesma un pārliecība, ka iespējams izveidot unikālu virtuvi jebkurai dzīves telpai ar ikkatram pieejamu budžetu.

2018. gada tendences jau ir zināmas. Laiks inovācijām virtuves pasaulē. Šeit un tagad sākas reālā dzīve!

 

Stils “LOFT” NOLTE Küechen izpildījumā lēnām kļūst iecienīts Latvijā un vairs nešķiet tik aristokrātiski auksts, pateicoties iepazītajām jaunajām tekstūrām no ražotnes. Bronzas Kuprum, matētas metāla Ferro un gan tumšās, gan gaišās ādas tekstūras Nappa fasādes, misiņa maliņa apvienojumā ar vienmēr eleganto melno matēta lakas FLAIR fasādēm, stikla galda virsmas un stikla fasādes Glass Tech Plus. Lieliskās LED gaismas ar sensora iespēju un iespēju mainīt spektru no silta līdz aukstam atklāj bagātīgās tekstūru nianses un rada interjeru, kas piemērots kā atpūtai, tā radošai darbībai.

Ferro - Blaustahl / Soft Lack - Arcticweiß softmatt Flair - Schwarz / Ferro Cortenstahl Ferro - Cortenstahl / Nova Lack - Weiß HG

Vairāk gaismas! Papildus tam, ka ražotnes sortimentā tiek pievienotas jaunas iespējas virtuves darba telpas izcelšanai, kad apgaismojums tiek padarīts neredzams, bet ne mazāk efektīgs, tiek radīta ilūzija par apgaismotām tieši fasādēm. Jaunā kolekcija FLAIR matēti melnā izpildījumā un apvienojumā ar metalizētu fasādes maliņu (nerūsējošais tērauds vai misiņš) ir īsts atklājums, kā tehnisku nepieciešamību var pārvērst par lielisku priekšrocību. Pietiek tikai ar vienu LED profilu virs vai zem fasādēm un virtuve spīd no iekšpuses.

Glas Tec Plus - Weiß Hochglanz NOVA LACK  Glas Tec Plus - Weiß Hochglanz

Metāls virtuvē! Mēs dzīvojam mašīnu un nanotehnoloģiju laikmetā un esam iemācījušies šajā ritmā justies pārliecinoši un komfortabli, un tāpēc, veidojot savu telpu, mēs izmantojam metālu (īstu metālu) un mums tas patīk! Jaunās kolekcijas FERRO fasādes satur metāla putekļus. Industriāls un sarūsējuša metāla savienojums ar ķieģeli, koku vai akmens efektu, rada ekstravagantu interjeru, īpši pievilcīgu un vārda vistiešākajā nozīmē magnētisku.

Glas Tec Plus - Weiß Hochglanz NEO Integra - Papyrusgrau

Zaļā krāsa atgriežas tiem, kuriem dvēselē vienmēr ir pavasaris. Ar bagātīgo NOLTE Küechen krāsu gammu ir iespējams veidot līksmu noskaņojumu jebkurā gadalaikā. Maigie avokado, olīvju un nepiesātinātu citrusaugļu toņi mudina uz veselīgu dzīves stilu un nomierina lielpilsētas burzmā. Šo krāsu salikums virtuvē rada dzīvespriecīgu un harmonisku atmosfēru..

DSC_0014 Soft Lack - Avocado softmatt / Arcticweiss softmatt Timber - Steineiche / Feel - Weiß

Tehnikas revolūcija. Bezgalīgas iespējas ne tikai no dizaina aspekta, bet arī bezgalīgas iespējas maltītes gatavošanas procesā nodrošina mūsdienīga Samsung un KitchenAid vituves tehnika, kuri ir NOLTE Küechen ģenerālpartneri. Sadarbībā ar vadošajiem speciālistiem mūsdienu dietaloģijas jomā tika izveidoti unikāli iebūvējamās tehnikas modeļi, kuri ļauj ikkatram bez jebkādām īpašām gatavošanas iemaņām radīt šefpavāra cienīgus kulinārijas šedevrus. Latvijai jaunā kulta dizaina tehnika jebkuru virtuvi pārvērtīs par mākslas galeriju. Jaunā dizaina Samsung un KitchenAid vituves tehnika jau ir pieejama Nolte Rīga salonā.

Soft Lack - Avocado softmatt / Arcticweiss softmatt Lifestyle-Booth-Sketch_main-1 Stone - Beton

NOLTE Küechen klienti jau 60 gadus novērtē ražotnes stilu un pieeju – tas ir harmonisks līdzsvars starp pamatīgu un izsmalcinātu dizainu un pārdomātām detaļām. Mainās tendences, krāsas, materiāli – nemainīga paliek gaume un smalka proporcijas sajūta, spēja noķert un nodot laimīgas mājas sajūtu. Katrā NOLTE Küechen virtuvē tāda ir!