NOLTE Vācu betona virtuve

Redzi. Pieskaries. Sajūti. Pieredze – tās ir NOLTE virtuves.

Jaunajā sezonā tiek prezentēta nedaudz atšķirīga uztvere par virtuves telpu. NOLTE priecē ar jauniem toņiem, faktūrām un tehnoloģijām. Matēts melnais un karaliski zilais padara telpu īpaši greznu. Pie tam šos toņus kombinējot ar metāla, koka vai akmens elementiem var radīt pārsteidzoši komfortablu un mājīgu interjeru. Izmantojot jaunās gan betona imitācijas, gan dabīga betona tekstūras fasādes, virtuve kļūst pašpietiekama, dinamiska un piemērota mūsdienīgam cilvēkam.

Vēl aizvien pastiprināta uzmanība tiek pievērsta virtuves moduļu iekšējās telpas funkcionalitātei, samazinot neizmantojamo virtuves zonu. Pagājušās sezonas jaunums – bāzes moduļi, augstumā 900 mm kļūst aizvien populārāki, kā arī samazinātais cokola augstums un galda virsmas biezums ļauj ievērot visas ergonomikas normas un atbilst Vācu standartiem. Jāpiemin, ka ar jauniem dekoriem papildināta 12mm biezumā lamināta galda virsmas kolekcija. Šī galda virsma izstrādāta pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijām, nodrošinot augstākas izturības virsmu nekā izmantots līdz šim.

Portland 404 - Anthrazit / Corona 19A - Arcticweiß Hochglanz  Nappa 38B - Lederoptik Brasilbraun NOLTE plaša virtuve

 

Redzi! Uz mirkli apstāties, redzēt un ieraudzīt. NOLTE rod nestandarta pieeju visvienkāršākajās situācijās un nojauc robežas starp ierastajām krāsu kombinācijām. Ieraudzīt: betons virtuvē, tas ir mūsdienīgi un radoši, melnie toņi – grezni un viegli kopjami, āda – nepārprotami un dabīgi. NOLTE apvieno jau labi pazīstamo un ierasto ar jaunām vēsmām un inovācijām virtuvju pasaulē.

Windsor Lack 72Z - Schwarz softmatt Stone 263 - Beton / Feel 96A - Arcticweiß softmatt Portland 403 - Zement Achatgrau / Legno 59M - Eiche Marone

Pieskaries! Pietiek tikai ar vienu skatu, lai iemīlētos NOLTE virtuvēs. Tīras līnijas, augstvērtīgs dizains, kvalitatīvi materiāli, komforts izmantotajos mehānismos – iemesli, dēļ kā var pieskarties un lietot NOLTE virtuves bezgalīgi. Gatavot iemīļotākos ēdienus, baudīt kopējas maltītes un pavadīt lielisku laiku virtuvē, NOLTE ilgtermiņā apvieno funkcionālo un vizuālo Jūsu labsajūtai.

Soft Lack 76Z - Schwarz softmatt Soft Lack 76Z - Schwarz softmatt Portland 403 - Zement Achatgrau / Legno 59M - Eiche Marone

Sajūti! Tādi neparasti materiāli, kā betons un stikls, var radīt mājīgu un harmonisku virtuvi un savienot ar dzīvojamo telpu. Betons, īpaši savienojumā ar aukstajiem toņiem, vai arī melnās krāsas pārsvars, savienojumā ar koka dekoriem, vairs nav nekas nepiemērots un neiespējams dzīvojamajā telpā. Kā arī āda, šoreiz gan imitācijas izpildījumā, virtuves iekārtā nav nekas neiespējams. Tā atsvaidzina un padara NOLTE virtuvi īpašu.

Manhattan 49B - Kiruna Birke / Stone 265 - Kupfer Oxid Nappa 38G - Lederoptik Inkagold / Nature 567 - Eiche Mokka Manhattan 49B - Kiruna Birke / Stone 265 - Kupfer Oxid Manhattan 49B - Kiruna Birke / Stone 265 - Kupfer Oxid Carisma Lack B17 - Tiefblau softmatt Soft Lack 76Z - Schwarz softmatt / Legno 59C - Eiche Champagner

Pieredze, tās ir NOLTE virtuves!

NOLTE Rīga komanda ir vienmēr atvērti ekspermentiem un un gatavi piedāvāt Jums vislabāko..